Розклад роботи гуртків і секцій

Студія образотворчого мистецтва Коробій Євген Миколайович 1група: Вівторок, п’ятниця 14.50-16.20;

2 група: субота,неділя 14:50-17:20

Студія ляльок “Фентезі” Коробій Євген Миколайович 1група: Вівторок, п’ятниця 13.15-14.45;

2 група: субота,неділя 13.15-14.45

Малювники Цюцяк Марія Іванівна 1 групапонеділок 13.00-15.25, середа 13.00-13.45(1,3 тиждень) середа 13.00-14.35(2,4 тиждень)

2групапонеділок 15.30-17.50, середа 13.50-15.25(1,3тиждень) ,середа 14.40-15.25(2,4тиждень)

Людина, гармонія, краса Цюцяк Марія Іванівна 1 група: четвер 13.00-15.25, середа 16:20-17.50(2,4 тиждень) середа 17.05—17.50(1,3 тиждень)

2група: середа 15.30-17.05(1,3 тиждень) середа 15.30-16.15((2,4тиждень), четвер 15.30-17.50

Карате Макаренко Роман Миколайович Понеділок 16.30-18.00;

Середа16.30-18:00 (1,3тиждень) 16.30-19.00(2,4тиждень)

Гурток «Крок назустріч» Неділько Вікторія В’ячеславівна 1група: Понеділок 14.30.-16.10; П’ятниця 14.30.-16.10

2 група Понеділок 16.15.-17.45; П’ятниця 16.15-18.45

Гурток з шахів «Пішачок» Хрипта Віталій Теодорович Понеділок 14.30-16.05 (1,3тиждень)

14.30-17.00 (2,4тиждень);

Середа 14.30-16.05

Шляхами життя Василя Стуса Власенко Ольга Юріївна Понеділок 15:20-16:50;

четвер 15:20-16:50(1,3 тиждень) 15:20-17:40(2,4 тиждень)

Айкідо Зубков Олександр Віталійович середа 17.00-18.30;

п’ятниця17.00-18.30(1,3тиждень)

п’ятниця17.00-19.30(2,4тиждень)

Секція бадмінтону Щербак Дмитро Вікторович вівторок13.20-15.50(1,3 тиждень)

13.20-14.50(2,4 тиждень)

Четвер 13.20-14.50

Футбол Костєєв Володимир Миколайович 1 група:понеділок 16.30-18.00 середа16.30-18.00

2 група :понеділок 18.00-18.45 четвер 16.30-18.00 п’ятниця16.30-18.00

3 групавівторок 16.30-18.00,четвер 18.00 -19.30

3 групавівторок 18.00-18.45, середа18.00-19.30 п’ятниця18.00-19:30

Військово патріотичний Семенов Юрій Володимирович вівторок,середа,четверт

18.00-19.30

п’ятниця18.00-19.30(1,3тиждень)

18.00-20.15(1,3тиждень)

Волейбол Железняк Ірина Миколаївна вівторок 16.10-17.40;

четвер 16.10-17.40(1,3тиждень)

четвер 16.10-18.30(2,4тиждень)