Запрошення на олімпіаду з історії

Кафедра історії ім. проф. М.П. Ковальського Національного університету «Острозька академія» запрошує учнів 10-11 класів ЗНЗ України взяти участь у ІІ Всеукраїнській учнівській Інтернет-олімпіаді з історії України

Інтернет-олімпіада буде проведена 25 квітня-04 травня 2022 року у вигляді онлайн-тестування,  яке містить завдання з історії України, відповідно до програми для заклади загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти. За складністю тести відповідають рівню завдань з історії України для зовнішнього незалежного оцінювання.

Перед проходженням тестування прохання зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfZFNm1VRwKxn1S-veL2ibXB5y6aTc-xIF20t6omfTvHQIPg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0 ),

Згідно з умовами олімпіади, кожен зареєстрований учасник матиме змогу, протягом 30 хвилин пройти онлайн-тест, і таким чином перевірити рівень своїх знань. Результати олімпіади будуть опубліковані на офіційному сайті Національного університету «Острозька академія» та доведені до відома учасників після 15 травня 2022 р. Переможці, учасники конкурсу, а також їхні педагогічні наставники будуть відзначені Дипломами, Подяками та сертифікатами (електронними).

Запрошуємо учнів 10-х, 11-х класів перевірити свої знання з історії України і сподіваємось зустрітись у стінах Національного університету «Острозька академія»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *