Запрошення долучитися до Всеукраїнського Радіодиктанту національної єдності

Українське радіо вже 21-й рік поспіль організовує радіодиктант, який пишуть у всіх куточках нашої планети. Цьогоріч автором і читцем диктанту стане відомий письменник Юрій Андрухович. Автори робіт, написаних без помилок, отримають подарунки від партнерів Суспільного мовника. А ті роботи, у яких допущено помилки, не називатимуть і не оприлюднюватимуть. Ми гарантуємо повну конфіденційність, тому закликаємо вас спробувати свої сили й активно долучатися до події. Адже головне — це соборність, єдність та участь усіх українців у заході, що популяризує мову й грамотність.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати на адресу: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio.

Трансляція радіодиктанту відбудеться:

Щоб про нашу ініціативу дізналося якомога більше людей, просимо вас опублікувати матеріали про диктант у ваших спільнотах. Будь ласка, робіть це з гештегом #радіодиктант2021.

Перелік матеріалів та фото, які можна використовувати для публікацій:

https://corp.suspilne.media/newsdetails/4290

https://corp.suspilne.media/newsdetails/4352

https://corp.suspilne.media/newsdetails/4354

https://chytomo.com/avtorom-radiodyktantu-natsionalnoi-iednosti-2021-stane-iurij-andrukhovych/

https://corp.suspilne.media/newsdetails/4363

Команда Радіо Культура підготувала новий радіоблог, який допоможе не тільки розібратися з правилами української мови, а й підготуватися до Радіодиктанту. Продюсерка Світлана Свиридко рік працювала над цим проєктом. Новий радіоблог «Просто про мову на Радіо Культура» звучить голосами Павла Піскуна і Вікторії Польченко.

        Про кличний відмінок слухайте тут.

Про написання слів з префіксом «пів» та «напів» слухайте тут.

Всі випуски слухайте ось тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.